Jak poprawić pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak poprawić pozycję tego rodzaju strony w wyszukiwarce?

Post: #48 mariusznowak
17 cze 2016, 13:09

Dzień dobry od dłuższego czasu zajmuje się promocją swojej witryny WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej 10 wyników. Buduję regularnie linki do promowanej strony WWW. Każdego dnia około dwudziestu sztuk. Staram się również wypowiadać się na stronach powiązanych z moją branżą. Niestety to nie przynosi efektów i od wielu tygodni nie mogę ruszyć strony z miejsca. Wspomnę także, że posiadam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być problem? Proszę o pomoc.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i bezpieczeństwo osoby przewożonej. Podnośniki pacjenta, które posiada w swojej ofercie nasza wypożyczalnia umożliwiają: prosty transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, ochrona przed kontuzjami i przeciążeniami kręgosłupa opiekuna.

Podnośniki pacjenta zostały stworzone do nieuciążliwego i nie wymagającego siły przemieszczania oraz transportu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Poprzez zastosowanie akumulatorów, urządzenie może przemieszczać się bez konieczności ciągłego podłączenia do prądu. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych gabarytach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie renomowane podnośniki pacjentów na wynajem - oferta.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest nieocenionym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - transportowego, elektrycznego zapewnia ulgę i ułatwia codzienne czynności. Korzystanie z podnośnika transportowego daje choremu zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to ułatwienie codziennych czynności oraz pielęgnacji, które umożliwia: komfortową kąpiel bez barier, proste opuszczanie i podnoszenie osób chorych, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych i elektrycznych, są dopasowane do większości wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, oraz opiekunowi. Świetnie nadaje się zarówno w domu, jak i do rozmaitego typu instytucji. W naszej ofercie dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

W jaki sposób poprawić pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Post: #49 adriansola
17 cze 2016, 13:23

Cześć. Dobrze, że podałeś adres strony. Umożliwi to analizę profilu linków oraz przyczynę braku zakładanych przez ciebie pozycji. Z tego co zauważyłem na twojej stronie, to jest kilka problemów na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego linkowania. Brak aktualnych treści. Też przydałoby się stworzyć unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Następnie jeśli chodzi o tworzone przez ciebie linki - są nie najlepszej jakości. Strony, gdzie tworzysz odnośniki są bardzo zaspamowane i wartość takiego odnośnika jest równa 0. Dlatego masz tego typu kłopoty z wbiciem strony pierwszej dziesiątki wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest niełatwo dodać link do strony. Wówczas kilka takich odnośników ma większą moc, niż sto odnośników, które obecnie pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Wyniki będą znacznie lepsze.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość