Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Czy zakładanie domofonów ma jeszcze sens?

Post: #32 mariusznowak
06 cze 2016, 14:22

Witam. Niedawno przeprowadziłem się do domku jednorodzinnego. Jak wiadomo nie wszystko jest jeszcze dokończone. Pozostały siłowniki do bram oraz podobne historie. Rozmyślam także nad założeniem wideodomofonu do furtki. Nie mam pojęcia tylko czy jest to jeszcze sensowne w dzisiejszych czasach a, także czy sprawdzi się to na działce z budynkiem jednorodzinnym. Proszę o poradę w tej materii fachowców jeśli są na tej stronie.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy montowanie wideodomofonów ma jeszcze sens?

Post: #33 krzysiekfila
06 cze 2016, 14:50

Cześć. Nie mam pojęcia skąd pomysł, iż wideodomofon nie nadaje się do domu jednorodzinnego. Jest wręcz to doskonałe rozwiązanie, które umożliwia bez wychodzenia z budynku na sprawdzenie, kto do nas chce wejść na posesję. Zbiór najważniejszych danych wyszukasz w tym miejscu: http://trans-sat.pl/wideodomofony-warszawa - obecnie jest wiele rozwiązań, które dają możliwość na dostosowanie systemu do twoich potrzeb. Na rynku są wideodomofony bezprzewodowe, które dają możliwość montażu wideodomofonu w sytuacji, kiedy poprzedni wykonawcy zapomnieli zostawić przewodów pod instalację. Dostępne są także domofony, które pracują doskonale po zmroku. Można wideodomofon zintegrować z systemem alarmowym i inną automatyką w domu. Wszystko związane jest z twoimi możliwościami finansowymi.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości