Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Co jest przyczyną, iż moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Post: #56 henryk1965
05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Posiadam spory problem z moją stroną internetową. Od dłuższego okresu systematycznie spada w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona działa bez przerwy od ponad dekady w Internecie. Rzecz jasna raz na kilka lat jest modernizowana i uzupełniana o nowe zakładki. Kiedyś na słowo kluczowe stomatolog Radom była na samej górze wyników. Obecnie coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za pół roku będzie poza pierwszą setką wyników. Co mogę uczynić aby poprawić tą równię pochyłą. Nie ukrywam, że wraz z gorszymi pozycjami, topnieje również ilość klientów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Post: #57 adriansola
05 lip 2016, 14:02

Cześć. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie promujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś linki. Były one leciwe i przekazywały dużą moc domenie. Stąd wysokie pozycje. Na dzień dzisiejszy większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne budują linki do swoich domen i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja strona spada w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najszybciej wznowić proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś agencji SEO. Po kilku miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz również próbować samemu pozycjonować swoją domenę ze stroną, lecz tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Obecnie można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewłaściwe działania.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości