Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Potrzebny sprawdzony kominiarz od zaraz

Post: #16 mariusznowak
23 maja 2016, 9:31

Cześć, poszukuje rzetelnego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Podzwoniłem do paru, lecz ceny mają z kosmosu. Od 150 do 310 złotych za udrożnienie komina. Jak zapytałem się dlaczego taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od przewodu kominowego. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje dobrego kominiarza

Post: #17 podrygalapawel
23 maja 2016, 9:58

Dzień dobry, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od człowieka. 300 zł za wyczyszczenie przewodu kominowego to śmiech. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak udrażnia 2 przewody kominowe i wypisuje dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Bierze za to 150 złotych. Natomiast jeśli nie jesteś w stanie znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=72 - na pewno znajdziesz uczciwego kominiarza. Ja przeważnie w taki sposób szukam ludzi do rozmaitych zleceń przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tego portalu internetowego. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości