Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

23 maja 2016, 11:31

Cześć. Posiadam dość duży kłopot, który wiąże się z moją łazienką na poddaszu. Precyzując chodzi o kabinę z natryskiem prysznicowym. Muszę umieścić ją w rogu pomieszczenia. Kłopotem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy posiadacie jakieś rozwiązanie, które może być dla mnie pomocne? Szukałem w marketach i salonach z akcesoriami łazienkowymi. Efekt bardzo słaby. Zamiast standardowej kabiny narożnej jestem w stanie kupić półokrągłą. Lecz wtedy zmarnuje sporo przestrzeni w łazience.

podobne tematy:

maxkolonko

Nietypowa łazienka ze skosami w domu

23 maja 2016, 11:41

Witaj, miałem podobny dylemat i musiałem niestety wybrać kabinę półokrągłą. Nie miałem pojęcia wtedy, że są takie ekipy jak tu: http://cienkusz.com.pl/kabiny-prysznicowe-warszawa , które budują kabiny pod natryski prysznicowe na zlecony wymiar: Obrazek
Dlatego zobacz sobie stronę www tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w swoim mieście. Ja żałuję, że mam kabinę w kształcie półokręgu. Jest dość mała. Jak będę miał remont to na pewno kupię kabinę prysznicową na wymiar. Wtedy zamówię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.