Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy warto brać w nich uczestnictwo?

Post: #82 annasowa90
28 paź 2016, 8:55

Cześć. Ostatnio niejednokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, niemniej jednak też oraz poza nim. Suma takich szkoleń nie jest duża, jednak zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jakim sposobem wiadomo obowiązki domowe pochłaniają dużo czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Jednak wielu moich znajomych dokształca się mimo takiej samej sytuacji. Może, w następstwie tego powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, które brały uczestnictwo w przeróżnych szkoleniach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Post: #83 mariusznowak
28 paź 2016, 9:08

Cześć. Kwestia wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy konkretne szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego oraz przydatnego chyba poniekąd szkoda Twojego czasu. Jednak większa część kursów jest niesłychanie ważna i korzystna. Z doświadczenia wiem, że takie nowe umiejętności poszerzają horyzonty oraz pomagają odkryć poprawniejszą pracę lub też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to albowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest duży to może należałoby spróbować i posiadać nowatorskie doświadczenia oraz umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom i szczerze polecam.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości