Opieka Niemcy, płace oraz warunki pracy w Niemczech

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Opieka Niemcy, płace oraz warunki pracy w Niemczech

Post: #80 annasowa90
24 paź 2016, 13:00

Ciepło witam, niejednokrotnie spotkać się wolno w internecie z propozycjami pracy, jakie dotyczą opieki osób w Niemczech. Coraz to częściej sama zastanawiam się nad podjęciem takiej posady. Mimo to nie wiem czego można się spodziewać. Obawiam się odrobinę wyjazdu za granicę, gdyż nie znam przyzwoicie języka niemieckiego. Mimo to słyszałam wybitnie wiele pozytywnych opinii osób, które korzystały z propozycji pracy jako opieka Niemcy. Rzekomo taka praca ma wiele zalet, jeśli tak, to jakie? Z góry dziękuje za wszystkie posty z odpowiedziami.

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Opieka Niemcy, płace oraz warunki pracy w Niemczech

Post: #81 krzysiekfila
24 paź 2016, 13:11

Hej! To prawda, że niezmiernie często słyszy się o pozytywnych opiniach wyjazdu do pracy do Niemiec. Opieka Niemcy: http://betreuerin.com.pl jest tam coraz bardziej rozwinięta oraz szuka się pracowników - sama miałam szansę wykonywać taką pracę przez trzy lata, a dziś przygotowuje się do dodatkowego wyjazdu. Nie musisz się obawiać niczego, gdy korzystasz z sprawdzonej firmy. Zawsze masz prawo zwrócić się do nich o pomoc. Praca ta przynosi dużo korzyści ponieważ masz prawo zdobyć doświadczenie, zapoznać nowe miejsca, a w szczególe przyuczyć się języka. W wolnym czasie masz prawo również pozwiedzać. Jeżeli zdecydujesz się to przekonasz się o tym osobiście.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości