Poszukuje profesjonalnego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Poszukuje profesjonalnego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Post: #66 henryk1965
16 wrz 2016, 12:19

Witam kolegów i koleżanki. Mam zamiar podnieść swoje umiejętności związane z trenowaniem osób w fitness klubie. W branży działam już parę lat. Parę late temu zrobiłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od odbytego szkolenia upłynęło już wiele czasu i zaobserwowałem u siebie niedociągnięcia w wykształceniu. Kocham to co robię i mam zamiar to robić jeszcze lepiej. Dlatego szukam dobrego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy jesteście w stanie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Poszukuje ciekawego kursu instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera

Post: #67 krzysiekfila
16 wrz 2016, 12:37

Cześć, bardzo ciekawe szkolenia oferuje firma ECS ze stolicy. Mają profesjonalną kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam szkolenia dla instruktorów kulturystyki Obrazek - ich nazwiska mówią same za siebie i są rozpoznawalne na arenie Polskiej. Tu masz odnośnik do ich domeny: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kursy prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej jest ich w Warszawie. Ja doradzam zapisać się na kurs prowadzony przez Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem taki kurs instruktorki i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości