Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Rozmowy na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Dziwne zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Post: #62 krzysiekfila
20 lip 2016, 12:03

Witam, posiadam drobny problem z pozycjonowaną przez mnie stroną internetową. Od pewnego czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona pozycjonowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedno z haseł Arbeitsmöbel bardzo często rotuje swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o trzydzieści pozycji niżej. Do strony nieustannie pozyskuje linki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Dlatego nie mam pojęcia co jestem w stanie z tym zrobić. Dla innych fraz nie mam takiego kłopotu. Również nie przebudowywałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Niespotykane zawirowania strony WWW w wyszukiwarce

Post: #63 adriansola
20 lip 2016, 12:07

Dzień dobry. Cieszę się, że podałeś adres strony i frazę, z którą masz kłopot. Będzie łatwiej coś poradzić. Po pierwsze tworzysz linki do strony, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną spadków. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo zbudowane. Pozycje domeny mogą również skakać z innego powodu. Algorytm raz zlicza nieistniejące odnośniki, a raz nie. Jeśli pragniesz uspokoić pozycję to skup się na budowaniu bardziej trwałych linków. Wraz z wiekiem odnośnika zwiększa się jego moc. Dlatego takie odnośniki przekazują najwięcej mocy promowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni również pozyskiwać sporą liczbę linków, co powoduje nieustanne przetasowania w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości