Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post: #58 henryk1965
08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Zastanawiam się nad wejściem ze swoimi produktami na rynek niemiecki. Posiadam już przetłumaczoną stronę internetową i czas pomyśleć o promocji w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka kwestii związanych z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem będzie wypozycjonować stronę WWW na frazy tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki okres potrzebuje agencja SEO na uzyskanie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza kwestia, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż muszę, ale z drugiej strony nie poszukuje oferty agencji SEO która nie będzie potrafiła wypozycjonować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które siedzą w tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Post: #59 adriansola
08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest sporo i uważają, że po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie niezbędny żeby wypromować domenę na tego rodzaju słowa kluczowe: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od umiejętności firmy, która zajmie się promocją strony. W tej branży pośpiech tylko szkodzi. Jak chodzi o skalę trudności to są to ciężkie hasła. Ale można je wypromować. Pytanie o budżet jest najtrudniejsze. Musisz się przygotować na wydatek w granicach kliku tysięcy zł na miesiąc. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości