Jak konkurencja to robi?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Jak konkurencja to robi?

Post: #54 mariusznowak
05 lip 2016, 13:18

Witam, jestem właścicielem firmy która zajmuje się instalacją anten satelitarnych w stolicy i jej okolicach. Kilka miesięcy temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na pierwszej stronie wyników? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, natomiast sporo ludzi pisze iż najistotniejsza jest treść na stronie. A tworzenie nienaturalnych linków może wpłynąć negatywnie na moją stronę WWW. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Niestety nie można znaleźć mojej strony w wynikach. Co robię nie tak jak trzeba?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Post: #55 annasowa90
05 lip 2016, 13:36

Część. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi pozyskuje wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się sposobami, które są skuteczne i dają duże zyski dla firmy. Tak, więc będzie Ci trudno samodzielnie to zrobić. Z pewnością tylko treścią nie wypromujesz strony. Kilka odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich tworzyć o wiele więcej. Jest wiele serwisów gdzie możesz umieścić odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości