Czy ma ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Czy ma ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

Post: #52 annasowa90
21 cze 2016, 12:28

Dzień dobry. Jestem w ciąży i poszukuje informacji na temat porodu rodzinnego. Wiele się o tym słyszy w telewizji, lecz nie padają żadne konkrety. Wiem o co w tym chodzi, lecz czy powinnam taki poród wcześniej zgłaszać do szpitala? Czy szpital nalicza jakieś opłaty za taką formę porodu? Właśnie tych informacji nie jestem wstanie odszukać w wyszukiwarce internetowej. Czy posiada ktoś linka do konkretnego artykułu na temat porodów rodzinnych?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:52

Czy posiada ktoś z was informacje na temat porodu rodzinnego?

Post: #53 krzysiekfila
21 cze 2016, 12:34

Dzień dobry. Masz w 100 procentach słuszność, iż w naszej telewizji dużo się mówi natomiast nie pojawiają się konkrety. Często na 2 kanałach podają ze sobą praktycznie sprzeczne dane. Jeśli chodzi o poród rodzinny to w tym miejscu jest artykuł na ten temat: http://polecamspeca.pl/pielegniarka-i-polozna , w nim położna odpowiada na najczęściej zadawane pytania przez kobiety w ciąży. Znajdziesz w tym artykule odpowiedź na zadane przez ciebie pytania. Są tam zawarte konkretne ceny, które są bardzo istotne w czasie powiększania się rodziny. Bo wtedy kasy zazwyczaj brakuje. Powodzenia i zdrowia dla dziecka.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość