Szukam uczciwej firmy do wykonania dachówki

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:19

Szukam uczciwej firmy do wykonania dachówki

Post: #28 mariusznowak
01 cze 2016, 12:47

Cześć. Niedawno gadałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Mocno mnie nastraszył jak chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Źle wykonany dach to według niego ogromny kłopot i problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - dlatego pragnę poznać waszą opinię na ten temat.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:33

Potrzebuje uczciwej ekipy dekarzy do położenia dachu

Post: #29 podrygalapawel
01 cze 2016, 13:01

Witaj. To cię kolega nieźle nastraszył. Jeśli chodzi o kładzenie dachówki to sprawa jest podobna jak inne prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to brak kłopotów, mizerni dekarze to same nerwy. Poszukiwania sugeruję rozpocząć od tego rodzaju stron: https://biozamrazarki.pl/?p=229 - tam masz reklamy dekarzy, które oferują usługi dekarskie. Wybierasz tych dekarzy, którzy mają największą liczbę dobrych opinii i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Następnie zapraszasz najlepszych dekarzy na teren prac budowlanych. Przygotowują wycenę, a ty wertujesz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z wykonawcą. Jak nie mamy problemów z komunikacją to należy rozważyć taką ofertę. Unikajmy ludzi, którzy nie są w stanie udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Przeważnie się nie znają na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości