Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy jest warto zamawiać takiego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Post: #26 henryk1965
31 maja 2016, 10:48

Dzień dobry, firma zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego lokalu. Powszechnie wiadomo, iż takie pomieszczenia biurowe są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i trzeba je całkowicie urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się kupować takie zabudowy meblowe: Obrazek - wyglądają bardzo dobrze na zdjęciach. Ale koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie mam pojęcia czy przyniesie jakąś korzyść dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest dość ważny, lecz czy meble najwyższej klasy aż tak podnoszą efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się zamawiać takiego rodzaju meble do firmy?

Post: #27 adriansola
31 maja 2016, 10:56

Dzień dobry, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój biura jest bardzo ważny, lecz powinien być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeżeli współpracujecie z małymi firmami to przepych w waszej firmie może ich zniechęcić. Będą sądzili, że wasze świadczenia są bardzo kosztowne i będą szukać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich działanie ma podstawy, dlatego że wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przerzucicie na klientów. Natomiast jeśli współpracujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie liczy się bardzo dobry wygląd biura, aby was oceniali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej warto zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko zależy od klienteli.

podobne tematy:


Wróć do „Dobre rozmowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości